۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
بازديد گروه ارزياب اعتباربخشي از بيمارستان رازي
بازديد گروه ارزياب اعتباربخشي از بيمارستان رازي

به گزارش روابط عمومي بيمارستان رازي ،روز يك شنبه 7 بهمن ماه  جلسه اي در سالن كنفرانس بيمارستان رازي با حضور تيم ارزيابي اعتباربخشي ،مدير درمان دانشگاه ،رياست و جمعي از مسئولين بيمارستان برگزارشد.

 

دكتر ارجمندي مديريت درمان دانشگاه ضمن ابراز تشكر از حضور گروه ارزياب به بيان معرفي بيمارستان رازي ،مواردي همچون ظرفيت اوليه و نهايي بيمارستان و همچنين بخش هاي فعال كلينيك و پاراكلينيك بيمارستان پرداخت


دكتر موسوي رياست بيمارستان ضمن خوش آمدگويي به گروه ارزياب اظهار داشت :بيمارستان رازي به طور كامل تكميل نشده است و در شرايطي بيمارستان به سمت اعتبارسنجي پيش رفته كه همزمان در دوفاز ساخت و اجرا بوده است.

و باالطبع ممكن است تمامي شرايط ما ايده آل نباشد اما تمام تلاش من و همكارانم براي رسيدن به اين مهم بوده است.

 دكتر جوانمرد مديريت بيمارستان ضمن بيان مشكلات موجود وشروع ساخت بيمارستان از سال 1385 اظهار داشت: مراحل ساخت تيم تجهيز بيمارستان رازي از مرداد ماه سال 1395 شروع به كار كرد و افتتاح بيمارستان در تاريخ 16اسفند ماه همان سال همزمان با اولين عمل جراحي مغز و اعصاب با حضور وزير بهداشت افتتاح گرديد

 

دكتر ناظم سرارزياب تيم اعتبار بخشي با بيان اينكه ملاك ما براي ارزيابي سنجه ها و مستنداتي ست كه در اختيار همكاران است تاكيد كرد امتياز دهي بر اساس انجام فعاليت و تلاشي ست كه همكاران براي رسيدن به سنجه انجام داده اند ،در نتيجه جاي هيچ نگراني نخواهد بود.

در ادامه جلسه گروه ارزيابي متشكل از خانم دكتر ناظم به عنوان سر ارزياب تيم ،خانم  محمدي وآقاي حاتم مراد و تيم مديريت اجرايي بيمارستان رازي  پس از يك بازديد عمومي و آشنايي با فضاي بيمارستان با حضور در بخشهاي مختلف رسما كار ارزيابي خود را آغاز كردند

 
  
  

لازم به ذكر است در طي ارزيابي، محور هاي كلي مديريت و رهبري،مراقبت ودرمان، مديريت خدمات پرستاري، مديريت دارو و تجهيزات، پيشگيري وبهداشت، مديريت خدمات پاراكلينيك، رعايت حقوق گيرنده خدمت و... مورد سنجش و ارزيابي قرار دادند و در خصوص سنجه هاي اعتبار بخشي مستندات ,مشاهده ها و مصاحبه هاي خود را با پرسنل ثبت كردند.

 

جلسه اختتاميه ارزيابي بيروني روز دوشنبه 8 بهمن ماه برگزار شد.

دكتر وجدان معاونت توسعه دانشگاه و به عنوان رياست اسبق بيمارستان با بيان تاريخچه تاسيس بيمارستان و چگونگي راه اندازي بيمارستان و مشكلات موجود در زمان تاسيس بيمارستان اضافه كرد ما توانستيم با كمك و تلاش تمامي پرسنل اين مسير دشوار را پشت سر بزاريم و در پايان از زحمات و تلاش شبانه روزي تمامي پرسنل تقدير و تشكر كرد.

خانم دكتر ناظم به عنوان سرارزياب ضمن ابراز خرسندي از انگيزه و تلاش پرسنل براي رسيدن به سطح بالايي از سنجه ها ،ابراز اميدواري كرد كه در آينده بيمارستان رتبه خوبي را بدست خواهد آورد و ما شاهد پيشرفت هاي خوبي خواهيم بود.

منبع: بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي تعداد بازدید: 170 تاریخ درج: 1397/11/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

خراسان جنوبي-بيرجند-خيابان غفاري-بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي رازي

  Email:razihospital @ bums.ac.ir     كدپستي :  9717844471    056 -  دورنگار:32381128 تلفن:31626000-056  

ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal