بازديد سفير ايران در افغانستان از بيمارستان رازي
سفير ايران در افغانستان ضمن بازديد از بيمارستان با مسئولين دانشگاه و بيمارستان ها ديدار كرد.

به گزارش روابط عمومي روز جمعه 12 مهرماه دكتر اميريان سفير ايران در افغانستان به همراه آقاي عرفاني نماينده استانداري جهت بررسي خدمات و امكانات موجود در حوزه علوم پزشكي و ملاقات با مسئولين در بيمارستان رازي حضور يافتند.در اين بازديد كه از بخش vip و دپارتمان بيماران بين الملل صورت گرفت رياست محترم دانشگاه ، معاونين و مسئولين بيمارستان هاي رازي و وليعصر نيز حضور داشتند.

 بازديد سفير ايران در افغانستان
 
دكتر دهقاني در جلسه اي كه پس از بازديد در سالن كنفرانس بيمارستان برگزار شد مطالبي درباره خدمات ارائه شده حوزه علوم پزشكي در استان را مطرح و توضيحاتي در مورد ايجاد بستري مناسب جهت پذيرش بيماران از افغانستان ارائه كرد.
 
بازديد سفير ايران در افغانستان 

سپس دكتر عابدي معاونت آموزشي دانشگاه اطلاعات و آماري در مورد ارائه خدمات آموزشي به دانشجويان و دانشگاه هاي افغانستان بيان كرد و پتانسيل ها و برنامه هاي مد نظر از جمله آموزش مجازي را براي توسعه خدمات آموزشي به كشور افغانستان شرح داد.

بازديد سفير ايران در افغانستان 
 
بازديد سفير ايران در افغانستان 

دكتر موسوي و دكتر محمودي راد نيز خدمات درماني موجود در بيمارستان هاي رازي و وليعصر را توضيح دادند و بر ايجاد راه حلي براي تسهيل رفت و آمد افغانستاني ها جهت استفاده از اين خدمات درماني تاكيد داشتند.

 بازديد سفير ايران در افغانستان

بازديد سفير ايران در افغانستان

در پايان دكتر اميريان در مورد برنامه ها و سياست هاي ايران در افغانستان با توجه به تحولات صورت گرفته در اين كشور سخناني ايراد كرد.وي با بيان اينكه با توجه به نيازهاي زياد افغانستان علي الخصوص در حوزه علوم پزشكي فعاليت و برنامه ريزي منسجمي از سمت ايران صورت نپذيرفته است از مسئولين و دست اندركاران اين حوزه خواست تا طرح ها و برنامه هاي اجرايي و استارتاپ هاي خود را بصورت كامل و با جزئيات ارائه دهند تا در جهت رفع موانع و تسريع اجراي آنها اقدامات لازم انجام گيرد.
 
بازديد سفير ايران در افغانستان 
 
بازديد سفير ايران در افغانستان 
منبع:
بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي
تعداد بازدید:
115
تاریخ:
1398/07/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal