۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي به بهره برداري رسيد
تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي به بهره برداري رسيد
دكتر قائمي تامين تجهيزات پزشكي بيمارستان ها، در 4 سال اخير را چشمگير عنوان كرد
بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه، تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي( دستگاه آنژيوگرافي، دستگاه سي تي اسكن و دستگاه ERCP آندوسكوپي مجاري صفراوي) با حضور رئيس دانشگاه، نماينده مردم بيرجند، خوسف و درميان در مجلس و جمعي از معاونين، اساتيد، كادر پزشكي درماني همراه با مسئولين استاني روز شنبه 1396/10/09 به بهره برداري رسيد
رئيس دانشگاه در اين مراسم با قدرداني از دست اندركاران راه اندازي بخش هاي جديد، مساعدت هاي مديران شركت تبسم در خريداري و تهيه تجهيزات بيمارستان رازي، به حمايت هاي ويژه وزير بهداشت در 4 سال اخير از استان اشاره كرد و گفت: در مدت اجراي طرح تحول سلامت شاهد رشد فزاينده و چشمگير تجهيزات پزشكي در استان بوده ايم.
دكتر قائمي تامين تجهيزات پزشكي بيمارستان ها، در 4 سال اخير را چشمگير عنوان كرد
دكتر كاظم قائمي با بيان اينكه بيمارستان رازي تنها بيمارستاني است كه دو دستگاه سي تي اسكن دارد، افزود: در طول 4 سال گذشته در بيمارستان هاي استان دستگاه هاي آنژيوگرافي به دو مورد ، ام آر آي نيز به دو مورد ، سي تي اسكن از 3 به 7 مورد، دستگاه هاي اكو و سونوگرافي از 17 به 35 مورد، دستگاه هاي  جراحي لاپاروسكوپي و آندوسكوپي نيز از 8 به 23 مورد افزايش يافته است .
وي اضافه كرد:  تا سال 94 هيچ دستگاه راديولوژي ديجيتال در استان وجود نداشته كه الان تعداد آن به 9 مورد رسيده است.
دكتر قائمي از انتقال كامل بخش جراحي مغز و اعصاب و جراحي عمومي از بيمارستان امام رضا(ع) در آينده نزديك خبر داد و گفت: كار مهم ديگري كه در اين بيمارستان اتفاق افتاده استقرار ERCP و جذب سه فوق تخصص گوارش بوده كه از اين به بعد بيماران گوارشي براي معالجه به مشهد اعزام نخواهند شد.
نماينده مردم بيرجند، خوسف و درميان در مجلس شوراي اسلامي در اين مراسم از انتقال تجهيزات پزشكي به خراسان جنوبي كه كار بزرگي بوده قدرداني كرد.
 افتتاح تجهيزات پزشكي جديد
حجت الاسلام والمسلمين عبادي افزود: مردم در سراسر استان از اين تجهيزات بهره مند خواهند شد.
 رئيس بيمارستان رازي نيز با اعلام اينكه در طول كمتر از18 ماه از زمان كليد خوردن تامين تجهيزات براي اين بيمارستان شاهد انتقال بسياري از تجهيزات پزشكي بوده ايم  و اشاره به خدمات 10 ماهه اين بيمارستان از زمان بهره برداري آن گفت: امروز مي توانيم ادعا كنيم در برنامه 247 از صفر تا 100 پوشش بيماران قلبي در اين بيمارستان انجام مي شود
 
تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي
 
دكتر سيد مرتضي وجدان با اظهار اينكه در سال توليد ملي و اشتغال توانستيم از زمان بهره برداري تاكنون براي 400 نفر اشتغال مستقيم به صورت پيماني و شركتي ايجاد كنيم گفت: تا پايان سال نيز به اين تعداد  100 نفر اضافه خواهد شد.
وي با تاكيد بر اينكه تامين تجهيزات پزشكي كار آساني نيست و براي آن زحمات زيادي كشيده شده، ادامه داد: عمليات ساختماني بيمارستان هنوز ادامه دارد و اميدواريم با تميهداتي كه پيش بيني شده است  تا پايان سال به اتمام برسانيم
وي با اشاره به اينكه بيمارستان رازي داراي 8 طبقه و 286 تختخواب است كه ظرفيت 300 تختخوابي را هم داراست، بيان كرد: تاكنون اورژانس، بخشي از جراحي مغز و اعصاب ، ICU  و ارولوژي در بيمارستان فعال بوده و در بخش قلب نيز مدرن ترين تجهيزات روز دنيا مستقر شده است.
سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه ادامه داد: گروه قلب بيمارستان شامل 10 نفر عضو هيات علمي قلب كه 6 نفر فوق متخصص قلب ، 2 نفر فلوشيپ و2 نفر پزشك جراح قلب مي باشند و بيماران قلبي از اين به بعد در اين بيمارستان ويزيت خواهند شد.
دكتر وجدان با بيان اينكه تلاش داريم در حوزه گردشگري سلامت هم سرمايه گذاري داشته باشيم، گفت: خدمات پرونده سلامت مدارك پزشكي و حوزه فناوري سلامت براي اولين بار در اين بيمارستان فعال شده است  .
معاون فني شركت تبسم نيز در اين مراسم به ارائه گزارشي از فعاليت هاي اين شركت در كشور پرداخت و گفت: در فاز اول با 540 مركز بيمارستاني قرارداد بسته ايم و 84 دستگاه پزشكي و بيمارستاني نيز خريداري كرده ايم.
 تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي
علوي افزود: بيمارستان رازي تنها بيمارستاني است كه دو دستگاه سي تي اسكن دارد كه با پيگيري هاي دكتر قائمي محقق شده است.
گفتني است  در اين مراسم از دستگاه آنژيوگرافي با صرف اعتبار 35 ميليارد ريالي ، دستگاه سي تي اسكن با اعتبار 18 ميليارد ريالي و دستگاه ERCP با اعتبار 11 ميليارد ريالي بهره برداري به عمل آمد
 
تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي
 
تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي
 
افتتاح سي تي اسكن بيمارستان رازي
افتتاح آنژيوگرافي بيمارستان رازي بيرجند
 
 
آنژيو گرافي بيمارستان رازي بيرجند
 
افتتاح دستگاه ERCP
 
بيمارستان رازي بيرجند ERCPدستگاه
 
 
بهره برداري تجهيزات پزشكي جديد بيمارستان رازي
 
 
 
منبع: بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي تعداد بازدید: 93 تاریخ درج: 1396/10/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

خراسان جنوبي-بيرجند-خيابان غفاري-بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي رازي

  Email:razihospital @ bums.ac.ir     كدپستي :  9717844471    056 -  دورنگار:32381128 تلفن:31626000-056  

ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal