۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
حضور معاونت سياسي ،اجتماعي و امنيتي استاندار در بيمارستان رازي
حضور معاونت سياسي ،اجتماعي و امنيتي استاندار در بيمارستان رازي ركورد عمل جراحي ترميمي در كشور زده شد

معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي ، روز پنج شنبه 14 تيرماه با حضور در بيمارستان رازي از روند كاري تيم جراحي پلاستيك و ترميمي مرهم كه در بيست و دومين سفر خيرخواهانه خود به اين استان سفر كرده بودند بازديد كرد و ضمن تقدير از تلاش هاي آنان از بيماراني كه توسط اين تيم جراحي شده بودند نيز عيادت كرد و با اهداي گل آنان را مورد تفقد قرار داد.
 
حضور معاونت سياسي ،اجتماعي و امنيتي استاندار در بيمارستان رازي
 
 علي اسماعيلي ، در جريان اين بازديد، گفت: كار تيم حراجي ترميمي و پلاستيك مرهم در استان خراسان جنوبي قابل تقدير و تشكر است از اين رو از تمام دستگاه هاي اجرايي كه در اين زمينه دخيل بوده اند تشكر مي نمايم.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي ، با بيان اينكه اقداماتي كه از سوي تيم پزشكي ترميمي در خراسان جنوبي صورت گرفت مرهمي بر آلام اين عزيزان است، ادامه داد: در يك روز حدود 50 عمل جراحي ترميمي و پلاستيك در استان صورت گرفت كه از اين حيث ركورد عمل جراحي در كشور زده شد.
اسماعيلي ، خراسان جنوبي را از جمله استان هايي با ظرفيت و در عين حال داراي مشكل برشمرد و خاطرنشان ساخت:خدمت به مردم اين استان به دليل مشكلاتي كه در اين منطقه وجود دارد داراي اجر الهي و اخروي است.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، انجام 50 عمل جراحي در روز را نمونه اي از كار جمعي و گروهي برشمرد و افزود: هرگاه كه كار جمعي و هم افزايي وجود داشته باشد قطعاً توفيق و موفقيت نيز همراه افراد خواهد بود از اين رو اميد است اين كار پايلوتي براي انجام كارهاي جمعي و گروهي در استان خراسان جنوبي باشد.
حضور معاونت سياسي ،اجتماعي و امنيتي استاندار در بيمارستان رازي
اسماعيلي، ادامه داد: حضور تيم پزشكي جراحي ترميمي و پلاستيك در استان خراسان جنوبي مايه خوشحالي مردم اين استان شد كه اميدواريم عوامل دست اندركار در اين رابطه از بركات معنوي اين كار مهم برخوردار شوند.
وي در پايان خاطر نشان ساخت: اميد است با برنامه ريزي كه سوي متوليان و مسئولين امر در استان صورت مي گيرد اينگونه اقدامات در استان خراسان جنوبي تداوم داشته باشد.
حضور معاونت سياسي ،اجتماعي و امنيتي استاندار در بيمارستان رازي
 
رئيس هيئت مديره موسسه ملي مرهم و سرپرست تيم پزشكان خير مناطق محروم نيز ضمن تشكر از تلاش‌هاي مسئولان استان و هماهنگي خوب صورت گرفته، گفت: هيچ كس فكر نمي كرد اين تعداد بيمار شكاف لب در استان وجود داشته باشد
پروفسور عبدالجليل كلانتر هرمزي ادامه داد: بيش از هزار و 300 بيمار به صورت الكترونيك ويزيت شدند و از زمان حضور گروه پزشكي در اين منطقه هر روز صدها بيمار جديد ويزيت مي‌شوند.

وي اعلام كرد: روز گذشته با انجام 50 عمل جراحي شكاف لب در بالاترين سطح و كيفيت ركورد اين عمل در جهان شكسته شد.

رييس هيئت مديره موسسه ملي مرهم افزود: جراحي دهان و لب به دليل ارتباط مستقيم با تنفس بسيار حساس است و عمل‌هاي صورت گرفته از بالاترين كيفيت برخوردار هستند. در بيمارستان‌هاي مطرح دنيا سالي 200 عمل صورت مي‌گيرد اما ما در اين منطقه محروم با بهترين پزشكان فوق تخصص توانستيم در يك روز 50 عمل جراحي انجام دهيم.

 

اين فوق تخصص جراحي پلاستيك و ترميمي كشور با اشاره به اينكه انجام اين اعمال جراحي موجب شد اين تفكر در استان ايجاد شود كه شكاف لب يك بيماري است و بايد درمان شود و هماهنگي خوب مسئولان براي انجام اين اقدام مهم نشان مي‌داد اين استان توانمندي انجام ساير اقدامات مهم را هم دارد.

وي خاطرنشان كرد: در ساير كشورهاي دنيا هم همين عمل هاي جراحي صورت مي گيرد و گاهي حتي عمل هاي ما بهتر هم هستند

 
منبع: بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي تعداد بازدید: 165 تاریخ درج: 1397/04/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

خراسان جنوبي-بيرجند-خيابان غفاري-بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي رازي

  Email:razihospital @ bums.ac.ir     كدپستي :  9717844471    056 -  دورنگار:32381128 تلفن:31626000-056  

ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal