مراسم افتتاحيه راه اندازي سيستم كدينگ بيمارستان
مراسم افتتاحيه راه اندازي سيستم كدينگ مركز آموزشي،پژوهشي و درماني رازي بيرجند با حضور معاونت بيمارستان ، مديريت پرستاري ، كارشناس ايمني بيمار و جمعي از سوپروايزر ها و سرپرستاران اين مركز در محل كلاس آموزش مركز روز دوشنبه 02/02/1397 برگزار شد.


مراسم افتتاحيه راه اندازي سيستم كدينگ مركز آموزشي،پژوهشي و درماني رازي بيرجند با حضور  معاونت بيمارستان ، مديريت پرستاري ، كارشناس ايمني بيمار و جمعي از سوپروايزر ها و سرپرستاران اين مركز در محل كلاس آموزش مركز روز دوشنبه 97/2/2 برگزار شد.

 
راه اندازي سيستم كدينگ بيمارستان رازي
 
راه اندازي سيستم كدينگ بيمارستان رازي
 

به گزارش كارشناس ايمني بيمارستان سيستم كدينگ يك سيستم كاملا هوشمند جهت اعلام وضعيت هاي اضطراري بيمارستان مي باشد.

با نصب اين سيستم در هربخش بيمارستان،پرسنل مي توانند در صورت بروز وضعيت اضطراري، با فشردن كد آن وضعيت اضطراري به همراه مربع(#)تيم امداد مربوط به آن وضعيت اضطراري را مطلع و احضار نمايند
با فشردن كد مربوطه، كد ومحل بروز وضعيت اضطراري، توسط سيستم صوتي داخل دستگاه هاي نصب شده در بخش ها مي باشد اعلام مي گردد.
همچنين اين دستگاه قابليت اعلام آزمايش و گرافي بحراني را دارد، به اين صورت كه در صورت وجود آزمايش بحراني،كد مربوط به بخش، از پنل تعبيه شده در آزمايشگاه شماره گيري مي شود و پيام صوتي آزمايش بحراني به صورت خودكار از طريق پنل بخش مربوطه اعلام مي گردد.
منبع:
بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي
تعداد بازدید:
154
تاریخ:
1397/02/04
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal