عمل جراحي ميكروسكوپي تومور نادر(تومور بطن چهارم) در جوان افغانستاني
عمل جراحي ميكروسكوپي تومور نادر(تومور بطن چهارم) در جوان افغانستاني با موفقيت انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومي عمل جراحي هفت ساعته تومور بسيار نادر بر روي جوان افغانستاني روز دوشنبه 29 مهرماه در اتاق عمل بيمارستان رازي با موفقيت انجام گرفت.

دكتر كاظم قائمي متخصص جراحي مغز و اعصاب و استاد دانشگاه علوم پزشكي بيرجند در ارتباط با اين عمل حساس توضيحات زير را ارائه كرد.

 جوان 36 ساله اهل ايالت فراه افغانستان كه حدود 5ماه قبل در شهر پيشاور پاكستان تحت عمل جراحي شانت قرار گرفته بود براي جراحي تومور كف بطن چهار به مطب شخصي اينجانب مراجعه نمود و با توجه به امكانات پيشرفته اتاق عمل بيمارستان رازي تصميم گرفتم بيمار در اين مركز تحت عمل جراحي ميكروسكوپي قرار گيرد.

عمل تومور بطن 4 جوان افغانستاني 
 
عمل تومور بطن 4 جوان افغانستاني 
 
اين تومور بسيار نادر بوده و در جايگاه ويژه اي از مغز قرار داشت كه هر لحظه امكان ايست قلبي بيمار در ضمن عمل وجود داشت.خوشبختانه با توجه به امكانات اتاق عمل ،پرسنل مجرب و گروه بيهوشي قوي اين عمل جراحي طي 7 ساعت و با موفقيت انجام گرفت و بعد از گذشت 24 ساعت از جراحي بدون علائم جديد عصبي و حال عمومي خوب در بخش ICU بيمارستان بستري مي باشد.
 
 عمل تومور بطن 4 جوان افغانستاني

 عمل تومور بطن 4 جوان افغانستاني

عمل تومور بطن 4 جوان افغانستاني 
 
به اين اميد كه در آينده نيز با توجه به امكانات پيشرفته جراحي ميكروسكوپي مغز و نخاع در اين بيمارستان و همچنين هزينه بسيار كم در مقايسه با ساير كشورها،بتوانيم بيش از پيش ميزبان بيماران از كشورهاي مجاور باشيم.

در پايان لازم مي دانم از رياست بيمارستان ،پرسنل جراحي مغز و اعصاب ،اتاق عمل و ICU نهايت تشكر و سپاس گزاري را داشته باشم.

منبع:
بيمارستان تخصصي، فوق تخصصي رازي
تعداد بازدید:
433
تاریخ:
1398/07/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal