دکتر موسوی میرزایی فعالیت های بیمارستان رازی در جهت مبارزه با ویروس کرونا را بیان کرد
دکتر موسوی میرزایی 
 
 

دکتر سید محمد موسوی در گفتگو با روابط عمومی بیمارستان با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت به ویژه دکتر سید مرتضی وجدان فعالیت های انجام شده در ایام نوروز جهت قطع زنجیره ویروس کرونا را بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد با برگزاری جلسات کمیته کرونا و با توجه به حساسیت بیماران بستری شده در بیمارستان اقداماتی همچون ممنوعیت ملاقات،اختصاص واحدی مجزا بعنوان ایزوله تنفسی در اورژانس بیمارستان جهت بیماران مشکوک ،غربالگری مراجعین و پرسنل از طریق کلینیک تب سنجی ،اختصاص و نصب درب مجزا جهت ورود بیماران مشکوک برای سی تی اسکن،نظارت و پیگیری دفن اجساد مشکوک و آموزش به همراهیان متوفیان جهت مراعات موازین بهداشتی در مراسم تدفین انجام گرفته است.

 
گندزدایی 

ریاست بیمارستان با بیان اینکه گندزدایی هر دو ساعت آسانسورها،واحدهای عمومی مانند سالن انتظار و درمانگاه و همچنین واحدهای پرخطر مانند آزمایشگاه و رادیولوژی به طور مرتب ادامه دارد افزود راه اندازی اتاق گندزادیی زیر نظر واحد بهداشت محیط جهت آماده سازی محلول های گندزدا،گندزادیی واحدهای بیماران مشکوک و قطعی بلافاصله پس از انتقال بیماران و آماده سازی حدود 150 تخت جهت پشتیبانی احتمالی از دیگر اقدامات انجام گرفته در این ایام است.

وی افزود با توجه به توصیه ها و دستورالعمل ها در مورد فاصله گذاری اجتماعی نیزاقداماتی جهت کاهش تعداد پرسنل و کاهش جابجایی نیروهای خدماتی انجام پذیرفته است.

دکتر موسوی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران بیمارستان رازی و همچنین همکاری مردم در جهت قطع زنجیره ویروس کرونا از همشهریان عزیز تقاضا کرد تا همچنان ضمن رعایت موارد بهداشتی و عدم مراجعه به بیمارستان برای موارد غیر ضروری ،به کادر درمان جهت شکست این بیماری کمک نمایند.

منبع:
بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی رازی
تعداد بازدید:
2237
تاریخ:
1399/01/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal