برگزاری مراسم روز جهانی بهداشت دست
به گزارش روابط عمومی سازمان جهانی بهداشت امیدوار است با قرار دادن روز جهانی برای بهداشت دست­ها به همه گیر شدن این عادت در میان انسان­ها کمک کند و این باور را منتشر کند که بهداشت دست­ها می­تواند زندگی را نجات دهد.
 
در مراکز بهداشتی درمانی عفونت¬های بیمارستانی یک مشکل جدی برای ایمنی بیمار می باشد و هزینه های سنگین، ناتوانی طولانی مدت و افزایش مقاومت میکروبی ایجاد می کند که تا 80 درصد با رعایت بهداشت دست می توان عفونت های بیمارستانی را کاهش داد.
 
برای ایمنی متحد شویم و دست هایمان رو بشوییم،این شعار امسال سازمان جهانی بهداشت برای روز جهانی بهداشت دست است زیرا که یکی از 9 راه حل برای ایمنی بیمار بهداشت دست است. به همین منظور طی مراسمی جهت ترویج فرهنگ بهداشت دست روز پنجشنبه 15 اردیبهشت همزمان با 5می در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی رازی بیرجند روز جهانی بهداشت دست را گرامی داشته شد. 
 
با ارائه آموزش همگانی بهداشت دست توسط سوپروایزر آموزش سلامت وکنترل عفونت این بیمارستان آموزش بصورت کلاس حضوری وعملی جهت مراجعین وپرسنل بیمارستان با اهدائ جوایز درلابی بیمارستان برگزار ودرپایان با تجدید میثاق نامه بهداشت دست که در سال تاسیس این مرکز همه مدیران وقت وکارمندان بسته بودند براهمیت وپایبند بودن همه مدیران درتمام رده ها وکادر بیمارستان انجام شد
 
 بهداشت دست
 
 
 بهداشت دست
 
 
 بهداشت دست
 
 
 بهداشت دست
 
 
 بهداشت دست
 
 
 بهداشت دست
 
منبع:
بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی رازی
تعداد بازدید:
110
تاریخ:
1401/02/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal