کارگاه اطفای حریق برای پرسنل بیمارستان برگزار شد
شاید بتوان کشف آتش توسط انسان‌های اولیه را مهمترین دستاورد انسان در کلیه اعصار قلمداد کرد. هر چند که دستیابی به آتش، سبب تحولات گسترده‌ای در زندگی روزمره و متعاقب آن پیشرفت فزاینده صنعت و تکنولوژی شده، ولی در پاره‌ای اوقات نیز استفاده ناایمن و خارج شدن آن از کنترل، سبب بروز حوادث ناگوار و مخربی گشته که همین امر اهمیت بکارگیری اصول ایمنی حریق را روشن تر می‌سازد.
با وجود اینکه در تقسیم‌بندی ساختمان‌ها از دیدگاه ایمنی حریق، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی جزو اماکن کم‌خطر طبقه‌بندی می‌شوند، ولی استفاده روزافزون از انواع مواد قابل اشتعال و انرژی‌های نو در این محیط‌ها از یک‌سو و خصوصیات شاغلین و همچنین بیماران بستری و مراجعه کنندگان به اینگونه اماکن که اغلب از محدودیت‌های جسمانی و حرکتی برخوردارند، لزوم توجه جدی به این نوع محیط‌ها را بیش از پیش مطرح می‌سازد.
به همین منظور کارگاه مشترک بهداشت حرفه ای ( مهندس قمری) ، مدیریت خطر ( آقای بهمدی)، و مدیریت پشتیبانی ( آقای عبدالرزاق) برای گروه هدف تیم بحران بیمارستان ، رابطین اطفا حریق در بخش ها ، پرسنل تاسیسات ، پرسنل خدمات و پرسنل بیمارستان ،روز پنجشنبه 29 اردیبهشت با موضوع مدیریت خطر ،ایمنی و اطفا حریق برگزار شد.
 
اطفای حریق 
 
 
اطفای حریق 
 
 
اطفای حریق 
 
 
اطفای حریق 
 
 
اطفای حریق 
 
منبع:
بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی رازی
تعداد بازدید:
153
تاریخ:
1401/03/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal